1 VK Polanka nad Odrou, z.s. 7 6 0 1 0 20:5 19
4 Volejbalový klub Vratimov 7 3 1 1 2 15:14 12
5 TJ Sokol Svinov B 6 2 2 0 2 13:11 10
6 Fryčovice 6 2 1 0 3 9:13 8
7 Ostrava-Poruba 8 2 0 2 4 14:18 8
8 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 7 1 1 2 3 11:17 7
9 TJ SOKOL Horní Lhota 4 1 1 0 2 7:9 5
10 TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA, z.s. 8 0 0 0 8 3:24 0

TJ Sokol Svinov B : TJ Sokol Fryčovice 3:0 (15, 13, 19)07.11.2018

Sestava: Nahrávka: Veronika, Karolína, Renata Smeč: Olga, Irena, Martina S. Blok: Martina J., Marie

Byl to docela rychlý zápas. Fryčovice neměly svůj den, úplně vyhořely na příjmu a celkově byly bez šťávy. Naštěstí pro nás, protože jsme taky úplně nevynikaly ve všech herních činnostech. Ale co, zvládly jsme to, nezpanikařily, i kdy jsme ve druhém setu hned ze začátku nabraly manko 6 bodů. Druhá výhra za 3 body, to se počítá.

Sepsal(a): Karolína
Rozhodčí: Dalibor Lžičař

TJ Sokol Dolní Lhota : TJ Sokol Svinov B 1:3 (-18, -18, 23, -17)29.10.2018

Sestava: Nahrávka: Karolína, Renata Smeč: Irena, Martina S. Blok: Martina J., Veronika

Dolní Lhota nás překvapila jen novými dresy a zimou v hale, jinak všechno jako vždy, dobré pole a útok jak jim to vyšlo. Ve třetím setu jsme byly uchlácholené výsledky a hrou předchozích setů, za což jsme si potom pěkně nadávaly, protože jinak bychom byly doma o set dříve. Docela fajn hra.

Rozhodčí: Ivan Štefek

VK Polanka nad Odrou : TJ Sokol Svinov B 3:0 (15, 8, 6)16.10.2018

Sestava: Nahrávka: Karolína, Renata Smeč: Olga, Irena Blok: Marie, Veronika

Tak tenhle zápas se nám vůbec nepovedl. Neměly jsme nic, nehrály jsme nic, prostě totální katastrofa, nebyly jsme schopné se k něčemu vyhecovat, na konci už jsme jen čekaly na konec. Děs.

TJ Sokol Poruba : TJ Sokol Svinov B 2:3 (-22, -17, 19, 22, -14)01.10.2018

Sestava: Nahrávka: Mirka, Veronika, Renata Smeč: Irena, Martina S. Blok: Martina J., Marie
Diváci: Fanoušek Roman

Opět nás čekalo večerní utkání a nakonec byl zápas jako přes kopírák s tím minulým. Po prvních dvou setech jsme byly ve vedení 2:0. Sety byly vyrovnané, tak bylo jasné, že soupeř se jen tak nevzdá. Ve třetím setu jsme začaly chybovat na podání, soupeř využil všechna naše zaváhání a po dalších dvou setech byl stav vyrovnaný 2:2. Výkon byl bojovný z obou stran, všechny hráčky se vydaly ze všech sil. I když začátek tibreaku byl v režii soupeře a nevypadalo to pro nás růžově, díky soustředěnosti a odhodlání se nám podařilo dotáhnout a v dramatické koncovce stálo více štěstí na naší straně a radovaly jsme se z vítězství.

Sepsal(a): Irena
Rozhodčí: Rudolf Šrámek

USK Slávie OU Ostrava : TJ Sokol Svinov B 2:3 (-24, -13, 14, 16, -12)19.09.2018

Sestava: Nahrávka: Mirka, Karolína, Renata Smeč: Irena, Dana Blok: Martina J., Veronika

Sešly jsme se sice v 7, ale z toho 4 nahrávačky, takže na Verču zbyla pozice blokařky. Zhostila se ji výborně a společnými silami, týmovou hrou jsme nakonec Univerzitu udolaly. První set se nevyvíjel moc dobře a postupně jsme nabraly ztrátu 7 bodů, nicméně koncentrovaným výkonem jsme to otočily. To nás nakoplo do dalšího setu, který jsme měly hned od začátku pod kontrolou a celkem lehce ho vyhrály. Bohužel ve třetím setu jsme postupně odpadly, jak herně tak i psychicky a ve čtvrtém setu jsme se strašně na každý bod nadřely, bohužel to nestačilo a musely jsme si zahrát tie-break. Začaly jsme dobře a vytvořily si malý náskok, který jsme udržely až do konce. Dobrý zápas, dobrý pocit a první 2 body doma.

VK Vratimov : TJ Sokol Svinov B 3:1 (20, -20, 19, 15)12.09.2018

Sestava: Nahrávka: Veronika, Karolína Smeč: Olga, Irena Blok: Martina J., Marie

Byl to krásný ještě letní den v Hrabové, hrály jsme venku na antuce. Obecenstvo bylo bujaré, dokonce si na nás pár diváků vsadilo, i když je rozhodčí varoval (a my taky). Až na poslední set, kdy jsme se sekly v jednom postavení, to bylo pěkná hra.

Rozhodčí: Jan Vondráček