1 VK Polanka nad Odrou, z.s. 9 6 1 1 1 24:10 21
2 Frýdek-Místek 8 6 1 0 1 21:9 20
3 TJ Sokol Svinov A 9 5 0 2 2 20:14 17
4 TJ SOKOL Horní Lhota 8 3 2 0 3 17:14 13
5 TJ Sokol Svinov B 9 3 2 0 4 18:18 13
6 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 9 3 1 2 3 17:18 13
7 Volejbalový klub Vratimov 9 3 1 2 3 18:20 13
8 Fryčovice 9 3 1 0 5 12:19 11
9 Ostrava-Poruba 9 3 0 2 4 17:18 11
10 TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA, z.s. 9 0 0 0 9 3:27 0

TJ Sokol Svinov B : TJ Sokol Svinov A 1:3 (21, -21, -22, -22)05.12.2018

Sestava (domácí): Nahrávka: Karolína, Renata Smeč: Olga, Irena Blok: Martina J., Marie Sestava (hosté): Smeč: Ebik, Kačka Blok: Jana D., Lea
Diváci: Mirka, Monika a Adéla.

Nejen podle skóre to byl docela vyrovnaný zápas, i když jsme klasicky měly pár chvilek, kdy nám to úplně nešlo a nebyly to schopné otočit. Áčko bylo zase o fous šikovnější, ale hra to byla pěkná.

Sepsal(a): Karolína
Rozhodčí: Pavel Friedel

TJ Sokol Svinov B : TJ Sokol Horní Lhota 3:1 (23, 23, -23, 23)28.11.2018

Sestava: Nahrávka: Veronika, Renata Smeč: Olga, Irena Blok: Martina J., Marie
Diváci: Zapisovatel Roman.

Čekaly jsme náročný zápas a to se i potvrdilo. Byl to vyrovnaný boj, o čemž svědčí i výsledky. První set se v koncovce vydařil nám. Druhý set vypadal na ztracený, když jsme prohrávali asi o deset bodů, ale Olga skvěle podávala a podařilo se nám skóre otočit. Třetí set byl jako přes kopírák, ale z opačné strany. Vedli jsme s velkým rozdílem a těšily se na rychlé ukončení, ale bohužel soupeř tento set získal pro sebe. Po velkém boji jsme nakonec zvítězili 3:1 a po delší době byly se svým výkonem spokojené.

Sepsal(a): Irena
Rozhodčí: Rudolf Šrámek

TJ Sokol Svinov B : Frýdek Místek 1:3 (14, -11, -22, -14)21.11.2018

Sestava: Nahrávka: Veronika, Karolína Smeč: Olga, Irena Blok: Martina J., Marie
Diváci: Jana D.

V prvním setu jsme dost překvapily samy sebe i FM, když jsme je vydrtily nejen na podání. Ony nám to vzápětí oplatily ve druhém setu. Třetí byl docela vyrovnaný, ale měly jsme klasický výpadek na hned ze začátku, který se nám pak už nepodařilo dohnat. No a čtvrtý set už z naší strany byla křeč, snažily jsme se, ale prostě to nešlo.

Rozhodčí: Dalibor Lžičař

TJ Sokol Svinov B : TJ Sokol Fryčovice 3:0 (15, 13, 19)07.11.2018

Sestava: Nahrávka: Veronika, Karolína, Renata Smeč: Olga, Irena, Martina S. Blok: Martina J., Marie

Byl to docela rychlý zápas. Fryčovice neměly svůj den, úplně vyhořely na příjmu a celkově byly bez šťávy. Naštěstí pro nás, protože jsme taky úplně nevynikaly ve všech herních činnostech. Ale co, zvládly jsme to, nezpanikařily, i kdy jsme ve druhém setu hned ze začátku nabraly manko 6 bodů. Druhá výhra za 3 body, to se počítá.

TJ Sokol Dolní Lhota : TJ Sokol Svinov B 1:3 (-18, -18, 23, -17)29.10.2018

Sestava: Nahrávka: Karolína, Renata Smeč: Irena, Martina S. Blok: Martina J., Veronika

Dolní Lhota nás překvapila jen novými dresy a zimou v hale, jinak všechno jako vždy, dobré pole a útok jak jim to vyšlo. Ve třetím setu jsme byly uchlácholené výsledky a hrou předchozích setů, za což jsme si potom pěkně nadávaly, protože jinak bychom byly doma o set dříve. Docela fajn hra.

Rozhodčí: Ivan Štefek

VK Polanka nad Odrou : TJ Sokol Svinov B 3:0 (15, 8, 6)16.10.2018

Sestava: Nahrávka: Karolína, Renata Smeč: Olga, Irena Blok: Marie, Veronika

Tak tenhle zápas se nám vůbec nepovedl. Neměly jsme nic, nehrály jsme nic, prostě totální katastrofa, nebyly jsme schopné se k něčemu vyhecovat, na konci už jsme jen čekaly na konec. Děs.

TJ Sokol Poruba : TJ Sokol Svinov B 2:3 (-22, -17, 19, 22, -14)01.10.2018

Sestava: Nahrávka: Mirka, Veronika, Renata Smeč: Irena, Martina S. Blok: Martina J., Marie
Diváci: Fanoušek Roman

Opět nás čekalo večerní utkání a nakonec byl zápas jako přes kopírák s tím minulým. Po prvních dvou setech jsme byly ve vedení 2:0. Sety byly vyrovnané, tak bylo jasné, že soupeř se jen tak nevzdá. Ve třetím setu jsme začaly chybovat na podání, soupeř využil všechna naše zaváhání a po dalších dvou setech byl stav vyrovnaný 2:2. Výkon byl bojovný z obou stran, všechny hráčky se vydaly ze všech sil. I když začátek tibreaku byl v režii soupeře a nevypadalo to pro nás růžově, díky soustředěnosti a odhodlání se nám podařilo dotáhnout a v dramatické koncovce stálo více štěstí na naší straně a radovaly jsme se z vítězství.

USK Slávie OU Ostrava : TJ Sokol Svinov B 2:3 (-24, -13, 14, 16, -12)19.09.2018

Sestava: Nahrávka: Mirka, Karolína, Renata Smeč: Irena, Dana Blok: Martina J., Veronika

Sešly jsme se sice v 7, ale z toho 4 nahrávačky, takže na Verču zbyla pozice blokařky. Zhostila se ji výborně a společnými silami, týmovou hrou jsme nakonec Univerzitu udolaly. První set se nevyvíjel moc dobře a postupně jsme nabraly ztrátu 7 bodů, nicméně koncentrovaným výkonem jsme to otočily. To nás nakoplo do dalšího setu, který jsme měly hned od začátku pod kontrolou a celkem lehce ho vyhrály. Bohužel ve třetím setu jsme postupně odpadly, jak herně tak i psychicky a ve čtvrtém setu jsme se strašně na každý bod nadřely, bohužel to nestačilo a musely jsme si zahrát tie-break. Začaly jsme dobře a vytvořily si malý náskok, který jsme udržely až do konce. Dobrý zápas, dobrý pocit a první 2 body doma.

VK Vratimov : TJ Sokol Svinov B 3:1 (20, -20, 19, 15)12.09.2018

Byl to krásný ještě letní den v Hrabové, hrály jsme venku na antuce. Obecenstvo bylo bujaré, dokonce si na nás pár diváků vsadilo, i když je rozhodčí varoval (a my taky). Až na poslední set, kdy jsme se sekly v jednom postavení, to bylo pěkná hra.

Rozhodčí: Jan Vondráček