1 VK Polanka nad Odrou, z.s. 7 6 0 1 0 20:5 19
4 Volejbalový klub Vratimov 7 3 1 1 2 15:14 12
5 TJ Sokol Svinov B 6 2 2 0 2 13:11 10
6 Fryčovice 6 2 1 0 3 9:13 8
7 Ostrava-Poruba 8 2 0 2 4 14:18 8
8 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 7 1 1 2 3 11:17 7
9 TJ SOKOL Horní Lhota 4 1 1 0 2 7:9 5
10 TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA, z.s. 8 0 0 0 8 3:24 0

TJ Sokol Poruba : TJ Sokol Svinov A 1:3 (-19, -21, 19, -21)05.11.2018

Sestava: Nahrávka: Marťa, Jana K. Smeč: Jana D., Adéla Blok: Helča, Lea

Do zápasu jsme se pustily s plnou chutí a energií zvítězit. První dva sety nám to šlo podle plánu, ale u třetího setu jsme doufaly, že už vyhrajeme a půjdeme domů. Bohužel se nám ten set vůbec nepodařil a tak jsme musely sehrát ještě čtvrtý set. Ve čtvrtém setu jsme konečně na soupeřky vletěly a vyhrály. Nakonec jsme vyhrály 3:1 a neztratily jsme ani bod. Dobře jsme si zahrály a na příští zápas se už těšíme.

Sepsal(a): Lea
Rozhodčí: Radek Vítek

USK Slávie OU Ostrava : TJ Sokol Svinov A 3:2 (-10, 17, 23, -19, 13)31.10.2018

Sestava: Nahrávka: Zuzka, Marťa, Jana K. Smeč: Jana D., Lea, Adéla Blok: Helča, Kačka

S OSU jsme čekaly těžký zápas.. k našemu překvapení jsme první set vyhrály velmi snadno a to nás nejspíše ukolébalo.. Když už na začátku druhého setu prohráváte 8:0, těžko se to dohání. Málem se nám to povedlo i zvrátit a najednou se  z vedení 0:1 je  ztráta 2:1 na sety pro domácí.
Čtvrtý set se nám však povedlo dorovnat, ale pořádně rozjetou OSU už se nám zastavit nepodařilo a prohrály jsme v tie-breaku. Snad se příště bude snažit více a měly bychom se naučit nejen nedělat chyby, ale hlavně nepouštět soupeře do hry.

Sepsal(a): Adéla
Rozhodčí: Ivan Štefek

TJ Sokol Svinov A : VK Vratimov 3:0 (20, 14, 21)17.10.2018

Sestava: Nahrávka: Janča S., Kačka, Marťa Smeč: Ebik, Jana D. Blok: Lea, Monča

V prvním jsme do toho vlítly celkem dobře. Soupeřky se spíše bránily, dělal jim docela problém příjem, což jak všichni víme je základ všeho :-) Druhý set to bylo od soupeřek ještě slabší, neshodly se vůbec na ničem...nebo to bylo naopak a my jsme hrály tak skvěle? :) Třetí set začal podobně jako druhý, soupeřky hodně ztrácely, ale potom se zvetily a začaly dotahovat, takže to vypadalo jako volejbal :) Lea tedy oslavila své narozeniny vítězstvím :)

Sepsal(a): Marťa
Rozhodčí: Pavel Friedel

TJ Sokol Fryčovice : TJ Sokol Svinov A 0:3 (-21, -16, -23)11.10.2018

Sestava: Nahrávka: Zuzka, Marťa, Jana K. Smeč: Kačka, Adéla Blok: Helča, Lea

Zápas byl ve znameni návratů a probíhal ve velmi usměvavé náladě. Na soupeřky měla naše nálada zdrcující efekt, takže ani moc nevadilo, že to nebyl 100% výkon. Po delší době si zahrála Zuza a Helča, tak ať jim to hraje.

Sepsal(a): Kačka

TJ Sokol Svinov A : TJ Sokol Dolní Lhota 3:0 (9, 17, 9)03.10.2018

Sestava: Nahrávka: Janča S., Jana K. Smeč: Ebik, Jana D. Blok: Monča, Pavla Libero: Adéla

Jako každý zápas s Dolní Lhotou je o tom zda, přijmeme jejich hru nebo ne. Ale je pravda, že i když jsou holky v průměru o 15 cm menší a o 10 let starší, jejich útočné bagry na zadní lajnu nás občas dostaly. Ale jinak jsme tentokrát obstály a snažily se hrát hezký volejbal. A tak zaslouženě vyhrály.

Sepsal(a): Jana D.

TJ Sokol Svinov A : Frýdek Místek 1:3 (23, -22, -16, -19)19.09.2018

Sestava: Nahrávka: Janča S., Kačka Smeč: Ebik, Jana D. Blok: Monča, Pavla Libero: Adéla
Diváci: Zapisovala Lea. Fandit přišli Arnošt, Fuča a fotograf Karel. Děkujeme.

Náš první zápas a skoro to vypadalo, že se nesejdeme. Podpořila nás Pavča, díky které jsme zápas mohly odehrát a nemusel se překládat. Nakonec se ještě dohlásila Janča O., takže Adélka mohla odpočívat na liberu :). Hrály jsme se soupeřem, který v přechozí sezóně skončil na prvním místě, snad bez ztráty setu. Řekly jsme si, že si s tímto soupeřem chceme dobře zahrát, a myslím si, že se to povedlo a bezva jsme si to užily. Hrál se skvělý volejbal, kdy jsme soupeřky pěkně válcovaly. Bohužel asi došla síla a vyhrát se nepodařilo. Nevadí, byl to úžasný start do nové sezóny. Díky všem za skvělou týmovou hru.