2 TJ SOKOL Horní Lhota 2 2 0 0 0 151:119 6
5 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3 1 0 1 1 254:239 4
7 Volejbalový klub Vratimov 3 0 1 1 1 279:297 3
8 VOLEJBALOVÝ KLUB BAŠKA 3 1 0 0 2 223:251 3
9 TJ Sokol Fryčovice, z.s. 3 1 0 0 2 204:230 3
10 Slávie Ostravská Univerzita 1 0 1 0 0 94:110 2
11 TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA 3 0 0 0 3 211:271 0

TJ Sokol Svinov A : VK Vratimov 2:3 (16, -18, -21, 14, -13)30.09.2020

Sestava: Nahrávka: Janča O. Smeč: Ebik, Zuzka C., Lenka Blok: Jana D., Helča, Pavla Účko: Adéla

Soupeřky přijely v dobré náladě a v hojném počtu 10. Ale v prvním setu se rozkousávaly a my na ně vlítly a s přehledem vyhrály. Bohužel v dalších 2 setech sestavu obměnily a my se nechaly zatlačit a ze hry v 1.setu nezbylo nic. Ale čtvrtý set opět byl v naší režii. Koncovka byla přetahovaná, ale nakonec soupeřky byly v tiebreaku šťastnější. I tak jsme si hezky zahrály a vybraly si nové dresy…

Sepsal(a): Jana D.
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 2)

TJ Sokol Svinov A : VK Baška 3:1 (-22, 21, 16, 14)23.09.2020

Sestava: Nahrávka: Janča O., Kačka Smeč: Ebik, Zuzka C., Lenka Blok: Pavla, Adéla, Hanka

Po náročném zápase minulý týden jsme narazily na houževnaté soupeřky z Bašky. První set jsme bojovaly jsme nejen se soupeřkami, ale především s velikostí hřiště, výškou sítě, kulatostí míče, kluzkou podlahou, teplotou vzduchu, atd. První set jsme se s vnějšími podmínkami nebyly schopné poprat a prohrály jsme první set. Do druhého setu jsme prostřídaly a ejhle - zvětšilo se hriště, snížilo sako, míč padl všem do ruky...V druhém setu se nám nakonec podařilo udržet vedení a srovna na 1:1 na sety. Mezi sety jsme se demokraticky rozhodly (po odsouhlasení všech), že se vítězná sestava pro další set nezmění, Třetí set jsme holky doslova rozdrtily servisem a celým setem jsme propluly bez větších obtíží. Což holky z Bašky rozhodilo natolik, že poslední set měl velmi podobný průběh a my je porazily s velkým bodovým náskokem.
Po těhotenské pauze se k nám vrátila Kačka, která hrála neskutečně dobře, dále bych vyzdvihla Hanku, která byla neustále na špičkách a Janču, kterou Hanka poslouchá na slovo a mimo jiné dala dohromady asi 15 es.
Naše taktika nechat vítěznou sestavu se nám vyplatila, ale v příštích zápasech už se budeme střídat, nemám z toho čisté svědomí.

Sepsal(a): Adéla

TJ Sokol Svinov A : TJ Sokol Horní Lhota 0:3 (-22, -24, -15)16.09.2020

Sestava: Nahrávka: Janča O. Smeč: Ebik, Zuzka C., Lenka Blok: Jana D., Hanka Účko: Adéla
Diváci: Fandit přišel Martin Večeřa.

Po přerušené sezóně Corona virem jsme se s nadšením a radostí sešly k prvnímu zápasu sezóny. Musely jsme trochu improvizovat, chyběla nám druhá nahrávačka. Adélka se perfektně zhostila postu univerzála a skládala jeden smeč za druhým. Janča perfektně téměř ze všech pozic vbíhala a rozdávala náhry na všechny strany. Přesto, že hra vypadala volejbalově, podlehly jsme soupeřkám 3:0. Zlomil nás náš ne/příjem a soupeřky téměr nic nekazily. Přesto to byl pěkný zápas a na první zápas v sezóně to byl z naší strany dobře podaný výkon.