Z V3 V2 P1 P0 S B

TJ Sokol Svinov : TJ Kunčičky, spolek 3:0 (18, 20, 23)22.09.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Vojta, Martin P., David Blok: Borec, Kuba, Karlos Účko: David M.
Diváci: lavička a Nela. Náhradníci: Bob, Karel, Arnošt.

Na první zápas nového ročníku jsme se sešli v 11 a lavička byla plná. O týden dříve jsme měli místo odloženého zápasu trénink a bylo nás pět. To by na lavičce nemusel nikdo sedět. No nic. Dali jsme si ještě Vildův Jägermeister a šli jsme na to. Začali jsme dobře a při Sokiho servisu jsme vedli 9:0. I když se v jednu chvíli náskok povážlivě ztenčil, nakonec jsme set přesvědčivě vyhráli. Soupeř bodoval převážně úlivkami a našimi chybami. Poprvé se dostal do vedení až v nejvyrovnanějším třetím setu, ale to nemělo dlouhého trvání. A protože jsme měli ještě půl hoďky čas, zahráli jsme ještě čtvrtý set a i ten jsme vyhráli. Takže vlastně celkový výsledek byl 4:0. Ale to mi nějak systém nesežral a trval na výsledku 3:0.
Nakonec jsme předali narozeninový dres Davidovi.
Pochválil bych všechny za účast. Vyzdvihl bych Sokiho za servis, Vojtu za útok a Karlose za N´gapetovku – přihrávku místo - smeče čímž překvapil nejen soupeře.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 2)