TJ Sokol Svinov (Muži)

Z V3 V2 P1 P0 S B
1 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 16 12 0 1 3 1268:1064 37
2 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 16 10 2 1 3 1422:1255 35
3 TJ Sokol Svinov 16 9 2 1 4 1345:1193 32
4 VK Polanka nad Odrou, z.s. 16 9 2 1 4 1427:1325 32
5 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh 16 7 0 4 5 1274:1312 25
6 Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 16 5 1 2 8 1295:1340 19
7 "VK SOU Ostrava" 16 3 4 1 8 1358:1364 18
8 TJ Kunčičky, spolek 16 2 1 2 11 1101:1263 10
9 Sportovní klub Šenov, z.s. 16 1 2 1 12 972:1346 8
10 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0
11 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0

TJ Sokol Svinov : TJ Kunčičky 3:0 (11, 19, 13)26.05.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Vojta, Aleš Blok: Bob, Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Povzbuzovali Arnošt a Terezka. Děkujeme.

Poslední zápas letošního ročníku. Tak bychom si ho měli užít. Navíc když ve skříňce ještě zbyla slivovička od minula. A šli jsme na to. Měli jsme přehršli blokařů a tak se rozhodovalo kdo začne. „Já bych rád začal dokud sem rozehřátý a záda drží“ prohlásil Džjura a nevěděl, že to byla hláška dne. Postavil se na hřiště a po zapsání postavení se nechal vystřídat liberem. Získali jsme míč, na podání šel Soki a podával a podával a podával až do stavu 11:0. No a Džjura se dostal na hřiště celý „rozehřátý“ za stavu 15:3. No ale záda vydržela. V dobré pohodě jsme prošli celým zápasem. Jen ve druhém setu s námi držel soupeř chvilku krok, ale v koncovce už to bylo zase jednoznačné. A tak jedinou naší slabinou se ukázal Bobův servis po timeoutu, ale na tom ještě zapracujeme :)

Hráli jsme tak dobře, že dokonce ani Arnošt neměl skoro žádné připomínky a nálada byla po celou dobu výborná. Chtěl bych všem spoluhráčům poděkovat za letošní sezónu, kterou jsme společně odehráli. Doufám, že na podzim se opět setkáme v plném počtu a ti co mají nějaké bolístky, tak ať je přes prázdniny vyléčí ať jsme ještě lepší.
Bylo mi ctí si s vámi zahrát. Díky.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 1)

TJ Sokol Svinov : VSK VŠB - TU Ostrava 3:2 (17, -21, 23, -23, 9)19.05.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Vojta, Kuba, David Blok: Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Povzbuzovali Zuzky S. a C a Arnošt. Děkujeme.

Když k nám chodili hoši z VŠB na tréninky, tak jsme s nimi problém neměli a většinou jsme je smázli. Teď ale přijeli v posílené sestavě. Karlos donesl slivovičku, takže ani my jsme přípravu nezanedbali.
Šli jsme na věc. A opět kdo hrál na straně u hospody tak vyhrával takže opět jako na houpačce. Měli jsme špatný příjem a kromě tiebreaku jsme hráli zakřiknutě a bez nadšení. Chyběla radost ze hry. Ještěže jsme se v posledním setu vzchopili, čemuž přispěl dobrý výběr při losování. Už si ale nevzpomínám, kdo jsem ho učinil… :).
Pochválil bych zejména Vojtu, který se po celou dobu snažil udržovat náladu a pozvedávat morálku mužstva a navíc hrál dobře. Taky Davida M. za servis a útok středem.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 3)

SK Šenov : TJ Sokol Svinov 0:3 (-18, -15, -14)03.05.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Karel, Vojta, David Blok: Bob, Kuba Účko: David M.

Na zápas se nás nahlásilo šest a tak to vypadal, že se boj o místo v sestavě nebude konat. Nakonec po mírné intervenci se nechal Bob přesvědčit, že na hřišti může rehabilitovat. Nakonec byl v nové hale v Nové Bělé první a už se nemohl dočkat. Celé naše družstvo bylo nachystáno na palubovce i s rozhodčím, když dorazil první zastupič soupeřů. Poslední šestý hráč soupeře drazil pět minut po dvanácté a tak jsme mohli začít. Postupně jsme si zvykali na stísněné prostory za zadními čarami hřiště a překvapivě jsme měli lepší přítah než soupeř. Soupeř nám nabídl spoustu bodovek, které jsme nevyužívali a hráli jsme až příliš bohorovně asi pod dojmem, že soupeř není v ideálním rozpoložení a formě. Naštěstí celkem vyrovnaný vývoj skóre v prvních dvou setech jsme s přehledem překlopili v koncovkách v celkem jasné výhry. Třetí set už byl brnkačka a tak ani nevadilo, že naše tajné eso neproměnilo skákaný servis za stavu 24:11 v eso. A když Kuba prohlásil, že soupeř přece nemůže dát 14 servisů v řadě a určitě nějaký pokazí a místu hraní jen čekal. Jeho předpověď vyšla už při čtvrtém servisu, který šel do autu, a my jsme mohli slavit výhru.
Pochválil Boba, že přece jen přišel, Sokiho za hru a Kubu za láhev rumu. A protože Said držel ramadán, zbylo více rumíku pro nás.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Dalibor Lžičař (známka 1)

DTJ Polanka nad Odrou : TJ Sokol Svinov 3:0 (14, 15, 18)29.04.2022

Sestava: Nahrávka: Karel, Soki Smeč: Vojta, David Blok: Džjura, Karlos Účko: David M.

Je 29.dubna, svátek má Robert. A tak čekáme před halou v Polance s kyticí na kterou jsme se složili, ale Robert nikde. Tak to je průser. Co budeme pít? Uznáte jistě, že v tak špatné náladě se nedá hrát dobrý volejbal. Ale i tak jsme nastoupili k zápasu. No, podle toho to i vypadalo. Soupeř byl lepší v útoku i v obraně. A kdo zato může? Můžete jednou hádat!
Pochválil bych snad mohl jen Vojtu, který se snažil situaci zachránit trochou Myslivce, ale vzápětí bych ho musel pokárat zato, že Myslivce bylo proklatě málo.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 3)

TJ Sokol Svinov : TJ Sokol Bohumín 3:0 (13, 21, 20)07.04.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Bob, Karel, Kuba Blok: Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Vojta

Hned na začátku mohlo dojít k průseru. Ve skříňce téměř došel alkohol. Když jsme ale vyždímali lahve, získali jsme ještě poslední kapky zápasového životabudiče. Což se později ukázalo jako rozhodující.
Nebývá to často, ale tentokrát měl soupeř početní převahu. Nás nebylo tentokrát moc, ale byli jsme sami dobří :). Až sem se divil, jak hladce jsme prošli prvním setem. V útoku jsme téměř nechybovali a i pole bylo výborně. A to jsme ještě soupeři darovali dost bodů pokaženým servisem. Pohodu jsme si přenesli i do dalších setů. A i když se soupeř zlepšil v útoku, my jsme zpevnili bloky a zlepšili servis. A tak se bylo opravdu na co dívat. Párkrát se zdálo, že nás soupeř přehraje, ale vždy jsme našli odpověď a koncovky patřily nám.
Byl to velmi dobrý zápas jak pro hráče, tak pro diváky. Bob se osvědčil na smeči i když musel být na poslední míče střídán :). Neměli jsme slabinu, a tak vyzdvihnu aspoň Džjuru za perfektní bloky a kvalitní útok. Jen tak dál.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 1)

TJ Sokol Svinov : TJ Sokol Stará Bělá 3:1 (21, -23, 19, 17)24.03.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Kuba, David, Aleš Blok: Bob, Džjura, Karlos Účko: David M.

Ve 14-tém kole jsme na domácí palubovce přivítali věčného rivala TJ Sokol Stará Bělá. Od prvního míče jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme zatlačili servisem, solidní obranou a hrou v poli. Navíc, jak už je pravidlem, se soupeř začal dohadovat s rozhodčím a tím své naděje v prvním setu v podstatě pohřbil. V základní sestavě nastoupil i navrátilec Aleš, kterému, jak se lidově říká, vycházelo skoro vše, na co sáhl. Set jsme vyhráli 25:21.

Do druhého setu jsme nastoupili v obměněné sestavě, i když vítězná sestava se nemění. Boba na bloku nahradil Džura. Se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii, ale v koncovce nám díky nepřesnostem hráči TJ Sokola Stará Bělá odskočili až na rozdíl 5-ti bodů. Za stavu 19:24 šel na servis David M.. Díky jeho ošetřenému servisu a oprášené hře z prvního setu jsme stáhli náskok soupeře až na stav 23:24, ale snaha zůstala jen snahou. Set jsme nakonec prohráli 23:25.

Do třetího setu se na blok vrátil Bob a na smeč nastoupil Kuba. Pokračovali jsme ve hře z prvního a konce druhého setu. Soupeř nevěděl, kam dřív skočit a nic mu nevycházelo. Svým servisem si vybíral Davida, který byl v této činnosti opravdu vytížen nejvíce ze všech našich hráčů. Snažil se a tak soupeři moc šancí nedal. V ostatních činnostech jsme hráče Sokola Stará Bělá předčili. Set jsme vyhráli 25:19.

Čtvrtý set pokračoval stejně jako třetí. Ve stejné sestavě a stejnou hrou jsme opět soupeři moc šancí nedali. Byli jsme si jistější v příjmu, útoku i servise. Bob se dokonce začal potkávat na středu sítě i s nahrávkou Sokiho. Bylo z toho pěkných pár bodů. Set jsme dotáhli do vítězného konce 25:17 a tím i celý zápas.

Pochvala patří všem za vynikající výkon. Za servis bych vyzdvihl Karlose (při jeho si soupeř vzal 3 timeouty), Sokiho a Davida M.

Sepsal(a): Karlos
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 1)

TJ Sokol Svinov : VK SOU Ostrava 2:3 (17, -23, 14, -20, -8)17.03.2022

Sestava: Nahrávka: Fuča, Karel Smeč: Vojta, David Blok: Bob, Džjura, Kuba Účko: David M.

Papírově slabší soupeř se ukázal jako ve skutečnosti silnější. Ale za celkovou prohru můžu já. Zatímco první los sem vyhrál a zvolil si stranu dále od hospody, tak druhý los před tiebreakem jsem prohrál, a to byl kámen úrazu. Kdo hrál u hospody, tak prohrával sety. Asi svítilo slunko do očí a foukal vítr do zad.
Soupeř měl dobré pole a když byl daleko od hospody, tak i dobře útočil. Ani my jsme nehráli špatně, ale tentokrát jsme neútočili tak úspěšně, jako jindy.
Ale poučil sem se z toho. Takže pro příště je důležité, abych vyhrál los :)

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 1)

TJ Sokol Svinov : SK Zálom Ostrava - Zábřeh 3:0 (21, 19, 15)10.03.2022

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Karel, Vojta, David Blok: Bob, Džjura Účko: David M.
Diváci: Připraven ke hře byl Karlos

A opět začala soutěž. A opět se Zálomem od kterého jsme dostali na podzim na prdel. Taky jsme měli nějaké zdravotní výpadky a tak sem byl zvědavý, jak dopadneme. Ukázalo se, že pár přípravných tréninků s klukama z VŠB bylo přínosem, jelikož jsme byli o něco málo sehranější než soupeř. Což je s podivem. Asi taky na tréninky nechodili.
Při rozcvičce se Vojtovi podařilo z deseti pokusů jednou zasmečovat do hřiště. Toto bude vypadat, řekl sem si. Nicméně v prvním setu měl Vojta 90% úspěšnost v útoku. Asi klamal tělem. Taky při rozcvičování došlo na handrkování a obchodování s nahrávkami. Obchody asi dopadly dobře podle výsledku zápasu.
Jen první set byl vyrovnaný a to hlavně proto, že jsme moc dobře neblokovali a ubránili velice málo míčů. Naštěstí i soupeř měl nějaké výpadky v komunikaci a tak po boji jsme první set vyhráli. Mezi sety jsme si řekli, jak zpevnit obranu a to nám i vyšlo. Vždy jsme si udělali bezpečný náskok a to vydrželo a ž do koncovky. Na závěr třetího setu nastoupil na servis náš klíčový hráč a téměř jsem rozhodl esem. Bohužel soupeř to prase vybral a tak se vítězství o jeden míč odsunulo.
Chválím všechny za dobrý výkon a poučení z nedostatků. Za servis a útok bych vyzdvihl Davida M. A za servis a výkon bez chyb ještě sebe :)

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 1)

TJ Sokol Svinov : DTJ Polanka nad Odrou 3:1 (-22, 13, 17, 21)16.12.2021

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Martin P., Kuba, David Blok: Bob, Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Jako náhradník Aleš. Zapisovala Terezka. Děkujeme!

A je tu poslední letošní zápas. Přes Covidová omezení se nějak podařilo dohrát podzimní část.
V předvánoční atmosféře jsme se nakonec sešli v hojném počtu, i když podle docházky na Týmůj to vypadalo na nouzový režim. A tak lavička byla plná. Zápas měl začít, ale rozhodčí chyběl. Telefonicky jsme ho našli kdesi mezi holou a tržištěm. Proto jsme předzápasové procedury provedli sami a už jsme rozhodčího jenom vysadili na empire na úvodní hvizd. Soupeř na nás vletěl, a podle tabulkových předpokladů nás měl smáznout. A skutečně. Tlačil nás servisem se kterým jsme měli problém A i když jsme v koncovce mohutně dotahovali, set jsme prohráli. To nás ale posílilo a do druhého setu nastoupilo odhodlané mužstvo. Zlepšili jsme příjem a příkladně bojovali v poli. Zaskočený soupeř dělal, co mohl, střídal, tajmoval, ale nebylo mu to nic platné. I když jsme na další sety pozměnili sestavu, náš výborný výkon pokračoval. Poslední vzepjetí soupeře bylo ve čtvrtém setu. Dlouho s námi držel krok, ale koncovka i celý zápas patřil nám.
Chválím všechny za bojovnost. Konkrétně navíc Davida M. za parádní útoky z účka, Džjuru za hru v poli a Martina za úspěšnou premiéru.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 1)

TJ Kunčičky : TJ Sokol Svinov 2:3 (18, 22, -24, -18, -10)08.12.2021

Sestava: Nahrávka: Karel, David M. Smeč: Kuba, David Blok: Džjura, Karlos Účko: Fuča

Sešli jsme se v šesti, ale po chvíli dorazil i Fuča. Uhráli jsme první bod, ale pak se to začalo sypat. A najednou jsme prohrávali 2:0 na sety a 25:24 ve třetím setu. Měli jsme špatný příjem a zakřiknutý projev. Taky jsme dělali spoustu chyb a pokazili hodně jednoduchých míčů. Nicméně v průběhu třetího setu jsme se začali zvedat a koncovku jsme i přes podivné počty domácího zapisovatele vyhráli.
Pak už byl zakřiknutý soupeř a dobrou obranou jsme sbírali bodík za bodíkem až do vítězného konce.
Pochválil bych zejména Džjuru, který hrál výborně na síti i v poli a od třetího setu Kubu, který už pak pokládal jeden balón za druhým. A taky celé družstvo za to, že jsme to nevzdali a vydrželi až do konce. Ještěže na utkání nemohli ve větším počtu diváci. Podívaná to byla dost hrozná hlavně zpočátku. 

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Prusek (známka 2)

VSK VŠB - TU Ostrava : TJ Sokol Svinov 1:3 (-21, 23, -13, -22)02.12.2021

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Fuča, David, Aleš Blok: Bob, Džjura Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Povzbuzovala Davidova tajná ctitelka.

Vyplnili jsme covidové papíry a smířili se se skutečností, že na zápas pořadatelé nepustí více než 1000 diváků. A tak jsme v komorní atmosféře nastoupili k zápasu. Vyrovnaný první set jsme vyhráli, ale ve druhém jsme nezachytili začátek. Bohužel ani střed a tajm jsme si brali za stavu 9:18. Řekli jsme si, že soupeře naštveme a set vyhrajeme. A skutečně se nám podařilo vyrovnat na 22:22. Pak ale Dejvovo eso označil rozhodčí jako aut. To nás rozhodilo a koncovku jsme prohráli. To nás ale nakoplo a další set jsme soupeře smetli. Pak jsme přemluvili Boba, ať ještě nastartuje čtvrtý set, což se mu povedlo a vyrovnanou koncovku stejně jako celý zápas jsme vyhráli.
Rozhodčí Ruda Šrámek tentokrát nebyl ve své kůži a nechal se několikrát soupeřem ukecat k novému míči v náš neprospěch. Pochválil bych Boba zato, že nás po dlouhé době navštívil a byl oporou. Za servis chválím Dejva M., Aleše a Sokiho. Ale co nás trápilo byl opět příjem podání. Zejména libero by si mělo sáhnout do svědomí, ale i ostatní měli výpadky. Nevím, jestli to ještě letos na tréninku zlepšíme.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Rudolf Šrámek (známka 2)

TJ Sokol Svinov : SK Šenov 3:0 (16, 18, 17)11.11.2021

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Karel, Kuba, David Blok: Fuča, Džjura, Aleš Účko: David M. Libero: Vojta Bez pozice: Honza
Diváci: Povzbudit přišla Dejvova dívka i s budoucím přírůstkem a dcera Terezka od Davida M. psala zápis. Děkujeme!

Přišli jsme hrát do haly a soupeř do školní tělocvičny. A protože na vzdálenost 291metrů se hraje přece jenom obtížně (ne každý tak daleko dopinkne), přesvědčili jsme soupeře aby přišel za námi. To už jsme mezitím po urgencích od rozhodčího postavili i empire. Zkrátka po více než roce jsme hráli „doma“. A tak jsme si to užili, jak říkají vrcholoví sportovci. My jsme hráli dobře a soupeř byl po 291 metrů dlouhé cestě asi trochu unaven. Za celý zápas jsme neprohrávali a celkem v pohodě jsme si zápas hlídali.
Chválím všechny za týmový výkon a přístup k zápasu.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 1)

VK SOU Ostrava : TJ Sokol Svinov 0:3 (-21, -23, -14)26.10.2021

Sestava: Nahrávka: Vilda Smeč: Daniel, David Blok: Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Náhradník Honza.

Hurá, je to tu. Poprvé letos jsme bodovali! To co nám v minulých zápasech nešlo – koncovky, to jsme konečně překlopili v prvních dvou vyrovnaných setech na svou stranu. Třetí už byla brnkačka, jelikož soupeř nekladl velký odpor. Hráli jsme v Sokolovně ve Vratimově, kde SOU našlo azyl po dobu rekonstrukce jejich domovské tělocvičny.
Dneska bych pochválil Davida K. za hru v poli i na síti, dále všechny blokující hráče a taky jsme měli celkem slušný příjem což nesvědčilo Vildovi, který má nejlepší nahrávky z pokažených příjmů :o)
Vlastně jsme vyhráli 4:0, protož někteří ještě zůstali na jeden tréninkový vítězný setík po zápase.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Rudolf Šrámek (známka 1)

TJ Sokol Bohumín : TJ Sokol Svinov 3:0 (21, 21, 15)19.10.2021

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Vojta, Kuba, Daniel, David Blok: Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel

Opět jsme se sešli v hojném počtu stejně jako soupeř posílený o 4 hochy z kraje. Ten nám už při rozehrávání dával najevo, že nás chce vybouchat z haly. Ale my jsme se nedali a až do stavu 18:15 jsme byli lepší. Pak jsme ale dostali 6 bodů za sebou a set byl v troubě. Trochu ve skleslé náladě jsme zahajovali druhý set, ale kupodivu to bylo opět vyrovnané a sem tam jsme o bodík až dva vedli. Ale když přišla naše oblíbená koncovka, opět jsme nebyli schopni bodovat a opět trouba.  Do třetího setu jsme byli ještě skleslejší a odevzdaným výkonem jsme se dostali do trouby velmi rychle.
Po zápase nám nebylo do zpěvu, ale nebylo to tak hrozné jak to vypadá. Soupeř byl opravdu nabušený a dvakrát jen tak tak spadl z lopaty. Pochválil bych Džjuru za bloky a útok na 60%, Davida M. za servis, kdy dal asi 6 es. Za servis chválím podmínečně i Honzu, když potrénuje servis po timeoutu :). A taky účast. Ještě abychom se v tak hojném počtu scházeli na tréninku.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 1)

TJ Sokol Stará Bělá : TJ Sokol Svinov 3:1 (23, -24, 24, 20)05.10.2021

Sestava: Nahrávka: Soki Smeč: Vojta, David Blok: Fuča, Džjura, Karlos Účko: David M. Libero: Karel
Diváci: Jako náhradník byl připraven Aleš. Povzbuzoval Arnošt.

Po delší době jsme se opět sešli ve Squash centru ve Staré Bělé. A začátek byl optimistický, jelikož Arnošt vytáhl lahvinku ke svému výročí. První set byl vyrovnaný, ale soupeř měl vždy o jeden až dva míče navrch a to si přinesl až do koncovky. Druhý set byl opačný. Mírně navrch jsme měli my, ale soupeři se podařilo v koncovce vyrovnat. Na pomoc si přivolali úklidové komando a se smetáky a lopatami se nás pokusili rozhodit. Přesto jsme set urvali pro sebe. Třetí set se vyvíjel velmi dobře. Zásluhou dobré hry a zejména Honzova nepříjemného podání jsme si vytvořili až osmibodový náskok.  O ten jsme však kvůli špatnému příjmu přišli a koncovku jsme nezvládli. Škoda, to se asi lámal chleba. A tak jsme místo prvních letošních bodů ostrouhali. Čtvrtý set měl soupeř mírně navrch a ač jsme mohutně dotahovali a dotáhli, soupeř už si nenechal vítězství uniknout.
Přesto si myslím, že to byl dobrý zápas a i my jsme hráli dobře. Místy jsme měli výpadky na příjmu a od konce třetího setu nám i docházely síly – útoky už nebyly tak razantní a přesné. Třeba to na tréninku dopilujeme (když teda budeme chodit). Pochvala Arnoštovi za povzbuzování a za lahvinku.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Petr Košnovský (známka 1)

SK Zálom Ostrava - Zábřeh : TJ Sokol Svinov 3:1 (19, -18, 20, 23)13.09.2021

Sestava: Nahrávka: Fuča, Vilda, Karel Smeč: Bob, Kuba, David M. Blok: Borec, David, Karlos
Diváci: Povzbuzoval Arnošt.

Po roční covidové pauze jsme se sešli v hojném počtu, jelikož nám přibyli noví členové. Hrabůvce se nepodařilo sestavit družstvo na soutěž a tak čtyři hráči přestoupili k nám. K zápasu bylo připraveno nastoupit 9 kousků, takže bylo těžké někoho posadit na lavičku. Nicméně během zápasu postupně odstoupili Bob a Vilda kvůli zdravotním problémům. Vilda to aspoň kompenzoval lahví Myslivecké k narozeninám.
Hra vypadala tak jak vypadala. Nebyli jsme sehraní a ani při zápase jsme se nestačili sehrát, jelikož nás bylo hodně a sestava se měnila. Navíc v tělocvičně bylo dusno a potili jsme se jako „svině“, ale to měl soupeř stejné.
Upřímně si nedovedu představit, jak budeme hrát soutěž dále. Je nás na soupisce 18 a když většina přijde na zápas, tak bude i většina lidí otrávená že nehraje. A jsem zvědav, jestli i v takovém počtu budeme chodit na tréninky, nebo se opět honit dva na dva nebo tři na tři. Nicméně jsem rád, že se po roční pauze zase něco děje a doufám, že nám to zase nějaký magor nezarazí.

Sepsal(a): Karel
Rozhodčí: Ivan Štefek (známka 1)